Фумігація складів і приміщень у Львові

Фумігація - це знезараження будь-якого об'єкта або товарної продукції, включаючи крупи, бобові, масло, а також результати їх переробки, за допомогою речовин у вигляді газу. Серед них можна виділити особливі фуміганти, що складаються з фосфіду магнію або алюмінію, а також чинного хімікату - гідриду фосфору. Найчастіше фуміганти зустрічаються у вигляді таблеток, у більш рідкісних випадках - фумігаційних стрічок або пластин. В даний час існує й фумігаційний обробка об'єкта гидридом фосфору, яка виконується за рахунок генератора чистого фосфіду. Завдяки цьому таблеточний фумігант автоматично здійснює переробку і подається в газоподібному вигляді на об'єкт фумігаційного знезараження.

Співробітники служби «Дез-майстер» надають послуги фумігації. Львів - місто, де працює наша компанія. Ми володіємо чималим досвідом в цій сфері, що дозволяє гарантувати нашим клієнтам 100% -вий результат від виконаної роботи! Співробітники нашої служби виконують такі процедури:
- Фумігаційна обробка зернових культур і перероблених продуктів;
- Фумігація складів і складських приміщень, багатоквартирних і приватних будинків, промислових і інших приміщень;
- Фумігація судна, вантажу і транспортної тари.

Для детальної консультації по всіх питаннях ви зможете звернутися в нашу компанію в будь-який зручний для вас час. Чекаємо Вас!

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн