Знищення бліх в квартирі

Поява в квартирі бліх - вкрай прикра неприємність, що доставляє проблеми всім домочадцям. Потрапити до вас вони можуть декількома способами:
- Принесли домашні тварини, що побували на вулиці;
- В квартири нижніх поверхів - з підвалу.
Не всі знають, що існує багато різновидів бліх. Наприклад, земляні абсолютно безпечні для квартир, вони шкідливі для рослин, тому заважають жити тільки аграріям. Але найчастіше в квартирах заводяться ті види, які кусають собак, кішок і щурів і можуть кусати людей. Крім того, що блохи - вкрай неприємні співмешканці, вони ще й небезпечні, оскільки здатні переносити важкі захворювання. Саме тому, як тільки ви виявили їх, потрібно знищити бліх в квартирі, не відкладаючи.

Вартість знищення бліх у Львові:

Тип приміщення   вартість
гуртожиток   450 грн
однокімнатна квартира   550 грн
двокімнатна квартира   600 грн
трьохкімнатная квартира

  650 грн

Боротьба з блохами у Львові

Зверніть увагу, знищення бліх в квартирі або будинку має бути стовідсотковим, якщо дезінсекцію провели неякісно, ​​неприємні гості знову розмножаться. Якщо вам потрібна допомога в боротьбі з блохами, служба Dez-master гарантує стовідсоткове якісне позбавлення від бліх. Професіонали швидко очистять ваше житло від шкідників.

Обробка квартири від бліх - етапи:

1) Підготовка, що включає в себе прибирання продуктів харчування, посуду, дитячих іграшок і всіх побутових предметів, на які не можна потрапляти чинним розчинам. Якщо у квартирі є акваріум, його треба щільно закрити і відключити від розетки. У приміщенні, де проводиться дезінфекція бліх, не повинні перебувати діти, домашні тварини.

2) Безпосередньо дезінфекція квартири від бліх за допомогою спеціально розробленого розчину, що розпилюється з пульверизатора на стіни і підлогу. Так як дезінсекція бліх проводиться виключно високоякісними імпортними препаратами, вони миттєво гинуть. Час, необхідний для проведення обробки квартири від бліх, залежить від площі приміщення і варіює від 15 хвилин до півгодини. Зверніть увагу, що після обробки в приміщення не можна заходити 4 години, поки препарат ще активно діє.

3) Прибирання приміщення. Спочатку потрібно добре провітрити квартиру, і лише потім почати змивати засіб, причому обов'язково в гумових рукавичках: препарат небезпечний для шкіри. Врахуйте, що з плінтусів і стін радять засіб не змивати, так як боротьба з блохами за допомогою препарату буде відбуватися ще протягом двох тижнів. Безсумнівно, варто довірити такий відповідальний захід, як обробка від бліх виключно професіоналам, і тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в якісному, безпечному і довгостроковому результаті.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн