Дезінсекція приміщень та підприємств у Львові

Першокласна обробка і дезінсекція об'єктів від компанії «Дез-майстер». Багато комах є переносниками численних хвороб. Крім цього, вони шкодять харчовій продукції, псують меблі і текстиль. Дезінсекція приміщень, виробничих підприємств і організацій є важливою процедурою. Винищення таких шкідників являє собою профілактичну або заключну дезінсекцію як закритих об'єктів, так і відкритої місцевості. Львів - місто, в якому співробітники нашої служби з максимальною ефективністю виконують цю роботу. Дезінсекція першого типу мінімізує ймовірність зараження людини різними інфекційними хворобами, а дезінсекція об'єктів другого типу націлена на повне знешкодження.

Проведення дезінсекції - етапи обробки

Професійна дезінсекція для оздоровчих установ, харчових складів, закладів громадського харчування, торгівельних точок і ринків від мух, мурах, тарганів та інших шкідників носить першочергову важливість, оскільки проведення дезінсекції на якомусь об'єкті - це важлива процедура по санепідемконтролю.

Обробка виконується таким чином:
- Хімічним (обробка приміщення за рахунок розпилення аерозольних речовин);
- Фізичним (застосування гарячої води разом з парою);
- Біологічним (застосування біологічно активних організмів).

Якщо ви бажаєте усунути комах самостійно, ви наврядчи зумієте провести дієву обробку всіх отворів, а також комунікацій і вентиляційної системи. Подібні процедури варто довірити висококласним фахівцям, що мають для цього спеціальні установки і досвід в даній галузі.

Центр дезінсекції «Дез-майстер» по вищому розряду надає дані послуги. Львів - місто, де співробітники нашої служби з легкістю знищать всіх шкідників як на відкритій місцевості, так і в закритих приміщеннях. Всі подібні процедури проводяться за допомогою висококласного обладнання та препаратів, що не роблять шкоди здоров'ю людини і екологічному середовищу. Ми гарантуємо вам допомогу в ефективному позбавленню від всіх комах!

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн