Знищення ос і осиних гнізд у Львові

У жарку пору року оси нерідко залітають в квартири, офіси та склади, що зберігають переважно продукти харчування. Мало того, що ці комахи дуже боляче і неприємно кусаються, але і досить небезпечні для людини. Це пов'язано з тим, що оси, на відміну від бджіл, не гинуть після укусу.

Вартість знищення ос у Львові:

Тип обробки вартість
одно гніздо 500 грн
два гнізда 600 грн
периметр спорудження грн/м.кв 10,00 грн
обробка території грн/Га 2800 грн

Нерідко осині укуси викликають у потерпілого алергію або токсичну реакцію. На їх місці виникають набряки або почервоніння шкіряного покрову, який, до всього , може боліти, свербіти і пекти. Якщо людину вкусить відразу кілька комах, в такому випадку трапляється підвищення температури тіла, головний біль, а іноді судоми в м'язах. Якщо потерпілий є аллергіком, на місці укусу часто виникають об'ємні набряки, втома в усьому тілі і знижується артеріальний тиск. У деяких відбуваються і найважчі наслідки, аж до анафілактичного шоку, припинення роботи легенів і навіть летального випадку. Природно виникає питання - як позбутися ос в квартирі, будинку, на дачі?

Ми представляємо вашій увазі першокласні послуги з виведення ос у Львові. Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно - одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно. Якщо ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо вам скористатися послугами фахівців компанії «Дез-майстер».

Як позбутися ос? Викликати службу Дез-майстер!

Ми надаємо такі послуги, як дезінсекція та позбавлення від ос на різних об'єктах, що є однією з головних задач працівників служби «Дез-майстер». Ми в найкоротші терміни і ефективно усунемо ос як в закритих просторах, так і на нічим не обмеженій території.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення. Застосування особливих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти у Львові та області. Знищити всіх ос досить просто - для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн