Знищення щурів та мишей у Львові

Люди все частіше і частіше стали помічати, наскільки сильно зросла активність таких гризунів, як миші і щури. Ця активність приносить чимало проблем для людей. Всім добре відомо, що саме щури вважаються переносниками всіляких хвороб, багато з яких завдають дуже великої шкоди здоров'ю людини. Гризуни можуть переносити кліщів, бліх, інших комах і кишкових паразитів. В історії дуже часто зустрічалися випадки, коли саме через щурів і мишей велика кількість людей заражалися такими страшними хворобами, як чума, тиф, гепатит і так далі. Сотні і тисячі людей вмирали від цих жахливих хвороб через те, що не знали, як правильно позбутися щурів. Саме тому не варто просто ігнорувати появу гризунів в приміщенні.

Вартість дератизації у Львові:

Тип приміщення вартість
гуртожиток 300 грн
однокімнатна квартира 400 грн
двокімнатна квартира 450 грн
трьохкімнатная квартира 500 грн

У наші дні нерідко можна зіткнутися з труднощами по винищенню щурів в житлових приміщеннях. Звичайні методи, які використовували раніше для цього, вже перестали бути дієвими. Гризуни давно вже адаптувалися і навчилися уникати звичайних мишоловок і додаткових засобів. Саме тому труєння щурів на сьогоднішній день є зовсім не простим заняттям.

Боротьба з пацюками і мишами - позбутися допоможе служба Dez-master!

Дуже важливо правильно підібрати засіб для винищення пацюків. Цей процес є непростим через те, що гризунів практично неможливо знищити за один раз. Роботи, які проводяться для знищення щурів, називаються дератизацією. Для того, щоб бути ефективною, дератизація щурів повинна проводитися не менше двох разів. Тільки за умови, що дератизація мишей і щурів проведена якісно і за всіма правилами, Вам вдасться повністю позбавитися від цих шкідливих гризунів. Працівники нашої компанії справжні професіонали в цій справі і допоможуть Вам назавжди забути про цих неприємних істот.

Для того, щоб знищення щурів і мишей дало помітні результати, наші фахівці застосовують у своїй роботі кілька методів, комбінуючи їх. По-перше, використовуються спеціальні механічні мишоловки. По-друге, застосовуються різні хімічні речовини. Але при цьому потрібно добре розбиратися в отруті, яка використовуються. Адже багато які з хімічних речовин заборонено застосовувати в житлових приміщеннях, тому що вони можуть завдати шкоди здоров'ю людей і домашніх тварин, які живуть в квартирі, в якій завелися миші або щури.

Професійна дератизація мишей і щурів у Львові

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, як знищення мишей у Львові, то наша фірма - це якраз те, що Ви шукаєте! Для наших досвідчених фахівців боротьба з щурами є абсолютно нескладною справою. Наші майстри знають всі найкращі та ефективні способи, завдяки яким боротьба з мишами і щурами буде проведена в найкоротші терміни. Скориставшись нашими якісними послугами, шкідливі гризуни ніколи більше не потурбують Вас і Ваш будинок.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн