Знищення клопів у Львові

Якщо болючі укуси клопів дуже докучають, порушуючи ваш сон і спокій, а неефективність придбаних на ринку препаратів викликає почуття безвиходності, не варто рано опускати руки, адже наша служба по виведенню клопів допоможе вам назавжди знищити клопів за одну обробку.

В даному розділі ми підготували корисну інформацію, за допомогою якої ви зможете правильно організувати такий процес, як дезінфекція квартири від клопів у себе вдома і в будь-якому іншому приміщенні. Львів - місто, де ми пропонуємо свої послуги зі знищення клопів всім, хто втомився миритися з надокучливими «квартирантами». Щоб зробити ефективним виведення клопів, необхідно правильно провести дезінсекцію, яка складається з трьох етапів: підготовчі заходи, власне обробка, прибирання після процедури.

Вартість знищення клопів у Львові:

Тип приміщення вартість
гуртожиток 450 грн
однокімнатна квартира 550 грн
двокімнатна квартира 600 грн
трьохкімнатная квартира 650 грн

Як вивести клопів? Викликати професійну службу!

Щоб вам було зрозуміліше, як відбувається дезінсекція клопів, ми докладно опишемо весь процес, а також відповімо на ваші запитання.

1. Підготовчі заходи:
Перед тим як позбутися клопів, необхідно прибрати з приміщення всі сипучі харчові продукти, добавки і спеції, а також овочі і фрукти. Для більшої зручності їх можна помістити в пакети або в герметичні контейнери. Частину продуктів можна помістити в холодильник, а решта віднести на балкон.

Також необхідно заховати увесь посуд. Якщо цього не зробити, і на нього потрапить дезінсекційних засіб, посуд потрібно буде ретельно вимити в лужному розчині або зі звичайним засобом для миття посуду. Для упаковки всіх речей і постільної білизни чудово підійдуть великі сміттєві пакети.

Обов'язково приберіть з приміщення птахів і тварин. Якщо в кімнаті стоїть акваріум, його потрібно захистити плівкою. Також варто на якийсь час вимкнути компресор. Це потрібно, щоб з нагнітанням повітрям в воду не потрапили препарати від клопів.

Варто звернути увагу: засоби повністю нешкідливі для домашніх тварин і людей, але на рибок, рептилій і земноводних вони роблять сильний негативний вплив. Сховайте всі предмети особистої гігієни, включаючи зубну щітку, гребінець, мочалку і т.д. Не забудьте накрити плівкою телевізор та інші електроприлади, на які небажано попадання вологи.

ВАЖЛИВО!
Всю постільну білизну та одяг потрібно перепрати в гарячій воді (понад 60 градусів), а також перегладити праскою з парою. Особливу увагу приділіть швам і куточкам текстильних виробів. У таких місцях клопи часто відкладають яйця. Якщо деякі речі неможливо обробити термічним методом, потрібно оглянути їх уважно на наявність живих комах.

2. Власне обробка:
Як проводиться знищення клопів в квартирі?
Клопи постільні знищуються шляхом розпилення на всіх поверхнях приміщення спеціального дезінсекційного розчину. В першу чергу обробляють стелю і стіни всіх приміщень, а також предмети інтер'єру, включаючи м'які і дерев'яні меблі, світильники і люстри, розетки і вимикачі, підвіконня і плінтуса, килимові покриття з обох сторін і інші місця, де можуть перебувати шкідливі комахи.

Наша служба по знищенню клопів застосовує для дезінфекції спеціальні засоби, що не мають запаху, і не залишають слідів і патьоків на поверхнях. Це мікрокапсульовані препарати, які мають неймовірно тривалий і стійкий ефект від клопів. Але результативна боротьба з клопами можлива лише за умови одночасної обробки дезинфектором всіх кімнат квартири або будинку, навіть якщо комахи були виявлені тільки в одній кімнаті.

Водний розчин препарату розпорошується по можливих місць проживання клопів. При цьому обробці також підлягають туалет, ванна кімната і кухня. Загалом, дезінфекція від клопів триває не довше двадцяти-сорока хвилин. Витрачений час багато в чому залежить від площі оброблюваного приміщення, а також від кількості меблів. Після обприскування приміщення потрібно закрити на дві - чотири години, після чого можна починати прибирання.

3. Прибирання після процедури:
Які дії після завершення дезінсекції комах?
Через три, чотири години після обробки, необхідно відкрити вікна в приміщенні і гарненько провітрювати його близько півгодини. Проводити прибирання слід із застосуванням лужних розчинів або миючих засобів з лужним складом (рідина для миття посуду, господарське мило).

Обов'язково прикрийте очі захисними окулярами і надіньте рукавички на руки. Добре промийте розчином все місця і поверхні, які можуть контактувати з харчовими продуктами. Пол можна буде промити тільки через два дні, але ні в якому разі НЕ ПОТРІБНО МИТИ плінтуса, стіни, стелі і меблі. Завдяки тривалій дії дезінсекційних засобів, повторна поява клопів з яєць вже неможлива, так як вони відразу ж загинуть після появи на світло.

Ефективна боротьба з клопами у Львові

Клопи постійно дошкуляють вас укусами, але в вашому місті немає служби, яка надає послуги зі знищення клопів? Провести знищення клопів у Львові легко - просто зателефонуйте за телефонами на сайті і ми візьмемо цю роботу на себе з гарантією позитивного результату. Вас більше не будуть мучити запитання про те, як вивести клопів з квартири назавжди! Для повного знищення клопів важливо заручитися підтримкою професіоналів. Якщо у вашому місті немає служби по боротьбі з комахами, або ви вирішили трохи заощадити на витратах, ви завжди можете купити у нас засоби для самостійної дезінсекції приміщення. Від вас вимагається лише оформити замовлення, а ми забезпечимо оперативну роботу і швидку доставку препаратів від клопів. Також ми запропонуємо вам пораду з усіх питань щодо застосування препарату і його дії.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Багато препаратів від клопів, які продаються на ринках і в господарських магазинах мають слабку дію, і комахи швидко до них звикають. Якщо ви користувалися раніше такими засобами, будь ласка, повідомте нам назву препаратів та їх діючих компонентів, а також результат застосування.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн