Дератизація підприємств і організацій від гризунів

Гризуни - це переносники небезпечних інфекційних хвороб, таких як туберкульоз, кліщовий енцефаліт, бубонна чума, сказ і багато інших. Якщо на якомусь об'єкті, наприклад в їдальні, знайдені гризуни або сліди їх діяльності - слід якомога швидше усунути їх. Дератизація гризунів - це заходи, вжиті для їх знищення.

Обробка приміщень з метою позбавлення від гризунів може бути профілактичною і винищувальної. Обробка першого типу здійснюється для того, щоб забезпечити в приміщенні умови, несприятливі для життєдіяльності шкідників. Що стосується обробки другого типу, то її проводять у разі, коли гризуни вже присутні на об'єкті. Для того, щоб провести дератизацію, передбачають наступні дії:
- Ретельне обстеження об'єкта;
- Визначення методів усунення гризунів і слідів їх діяльності;
- Прийняття дезинсекцирующих заходів;
- Контрольний аналіз об'єкта.

Після завершення процедур щодо усунення гризунів слід з особливою увагою дотримуватися усіх санітарних правил і позбавити шкідників доступу у приміщення.

Служба дератизації Dez-master у Львові - швидко і надійно

Фахівці компанії «Дез-майстер» надають такий вид робіт, як дератизація підприємств, складів, будинку та інших будівель, а також знезаражують складські та промислові об'єкти у Львові та області. Ми максимально ефективно усуваємо всіх гризунів як в закритих приміщеннях, так і на відкритій території, на всі послуги дератизації надається гарантія.

Наша служба дератизації використовує виключно безпечні для людини, дієві і сертифіковані засоби, які володіють достатньою тривалістю дії та не мають неприємного запаху.

Ми проводимо дератизацію території у Львові. Ця процедура здійснюється згідно з усіма діючими санітарними вимогами. Кінцева вартість наших послуг виходить від обсягу виконаної роботи, типів шкідників і їх кількості. Для того, щоб виключити повторну появу шкідників, наші фахівці складають план профілактики об'єктів в індивідуальному порядку для кожного замовника.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн