Вартість послуг

Компанія «Dez-master» на професійному рівні займається обробкою дезінфектантами приміщень будь-якої площі і призначення, наші фахівці швидко і якісно виконають всі необхідні роботи. Ми проводимо дезінфекційні заходи на об'єктах наступних типів: - цеха і виробничі приміщення заводів, фабрик; - складські приміщення; - Місця торгівлі продуктами харчування; - Готелі та гуртожитки; - Транспортні засоби громадського користування; - Громадські місця і навчальні заклади; - Об'єкти громадського харчування; - Лікувально-профілактичні та медичні установи; - Об'єкти житлово-комунальної власності. Дезінфекція приміщень у Львові і області, всі супутні види робіт можуть бути виконані в будь-який зручний для клієнта час.

Послуги з дезінфекції приміщень включають в себе цілий комплекс заходів, метою проведення яких є знищення грибків, збудників інфекційних захворювань, хвороботворних бактерій. Дезінфекція приміщень у Львові - одне з профільних напрямків компанії «Dez-master». Ми працюємо на постійній основі з багатьма великими підприємствами Львова та області. Роботи з дезінфекції і обробці приміщень у Львові передбачають виконання цілого комплексу робіт по обробці приміщення в цілому і обробці дезінфікуючими засобами всіх предметів загального користування. Для знезараження використовується аерозольне обладнання, за допомогою якого обробляються спеціальним розчином навіть важкодоступні місця (вентиляційні отвори, простір в підвісних стелях і т.д.)

На кожному об'єкті, в залежності від його призначення і умов експлуатації, ми застосовуємо спеціально призначені дезінфектанти. Наведемо кілька прикладів: - дезінфекція в готелі або гуртожитку - це в обов'язковому порядку обробка розчинами з фунгіцидною ефектом; - Для дезінфекції на складі відмінно підходять засоби для дезінфекції приміщень широкого спектра дії; - Для обробки цехів фабрик харчової промисловості ми підбираємо розчини, до складу яких не входять феноли.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн