Співпраця

Наша компанія зацікавлена ​​у відкритті філій і представництв в містах України. Ми пропонуємо співпрацю дезінфекторам на умовах взаємовигідної комерційного інтересу обох сторін, дотримуючись морально-етичних норм і принципів в роботі.

Перш за все, ми зацікавлені в збільшенні обсягу виконуваних робіт і якості послуг, що надаються з дезінфекції, дезінсекції, дератизації та фумігації, розширенню географії обслуговування в межах України. Якщо Ви професіонал у своїй справі або хочете навчиться даної професії, ласкаво просимо в нашу компанію.

Якщо Ви фізична особа і маєте можливість посприяти залученню клієнтів на надання послуг або хочете бути нашим представником, ми укладемо з вами агентський договір і ви будете отримувати комісійні з кожного договору (певний% від сум контрактів).

Крім того, ми сприяємо підприємцям, фумігаційним загонам, станціям захисту рослин, і в т.ч. приватним особам, які проводять дезінфекційні роботи, у вигляді отримання Вами безкоштовних консультацій та рекомендацій, а також надамо Вам необхідне обладнання в оренду і допоможемо з покупкою і продажем необхідних препаратів і засобів.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн