Труїння і знищення тарганів у Львові

Багато жителів великих міст страждають від напасті у вигляді тарганів. Існує маса препаратів для боротьби з цими комахами, але не завжди з їх допомогою можна позбутися тарганів в квартирі. Купуючи на ринку різні засоби від цих маленьких монстрів, не можна розраховувати на успіх. Комахи дуже швидко звикають до препарату і продовжують існувати і розмножуватися. Боротьба з тарганами - це непросте завдання. Але є надійний спосіб раз і назавжди вирішити проблему, варто всього лише звернутися в компанію «Dez-master», яка надає послуги зі знищення тарганів.

Ціни на знищення тарганів у Львові:

Тип приміщення цена
гуртожиток 450 грн
однокімнатна квартира 550 грн
двокімнатна квартира 600 грн
трьохкімнатна квартира 650 грн

Безуспішна боротьба з тарганами? Звертайтеся в службу Dez-master

Компанія Dez-master здійснює знищення тарганів у Львові і поряд розташованих з ним містах. Наша служба по труїнню тарганів при дезінсекції використовує сильнодіючий ефективний засіб. Особливу увагу при обробці ми звертаємо на дверні наличники, кути, плінтус, карнизи і підвіконня. Обробку проводимо не тільки в кухні, де найчастіше з'являються комахи, а й в житлових кімнатах, ванній та туалеті. Після обробки приміщень, закриваємо їх на дві-три години, щоб домогтися результативності.

Перед тим як провести заходи щодо знищення тарганів, необхідно провести підготовку приміщення:
- Скласти всі продукти харчування в поліетиленові мішки або контейнери і прибрати на балкон або в холодильник. Сховати необхідно не тільки фрукти і овочі, але і сіль, цукор, чай, макаронні вироби, все крупи і спеції.
- З приміщення бажано прибрати посуд. У разі, якщо він буде залишений, то після обробки необхідно добре вимити його будь-яким миючим засобом.
- Отвори витяжок треба закрити декоративною сіткою, яка захистить приміщення від повторного проникнення комах після обробки.
- Варто оглянути водопровідні труби і стояки в місцях їх входження в стіни і підлогу. При наявності щілин, їх необхідно замазати алебастром або будь-яким герметиком, можна задути монтажною піною.

Завершальним етапом дезінсекції є прибирання, але перш ніж його розпочати потрібно добре провітрити приміщення, щоб повністю зник запах засоба. Потім береться п'ятивідсотковий содовий розчин або лужні миючі засоби і змивається нанесена суміш. При цьому краще працювати в гумових рукавичках, а очі прикрити захисними окулярами.

Перш за все, обробляють ті поверхні, де існує безпосередній контакт з харчовими продуктами (плита, стіл, стільниця, умивальник і ін.). Підлоги можна вимити через пару днів. Препарат, який ми застосовуємо, може надавати згубну дію на тарганів кілька тижнів, тому його не можна змивати зі стель, поверхонь стін, плінтуса і меблів. Щоб домогтися ефекту від дезінсекції, розпорошену засіб не змивають з цих поверхонь під час прибирання. Труєння тарганів у Львові нашою фірмою дуже результативне.

Дезінсекція та дезінфекція тарганів у Львові

Для того щоб назавжди забути про тарганів неможливо обійтися без допомоги фахівців. Служби по знищенню тарганів професійно підходять до вирішення цих завдань. Компанія «Dez-master» пропонує свої послуги з ефективної боротьби зі знищенням тарганів у Львові та області. Фірма оперативно реагує на заявки клієнтів, гарантує дотримання термінів домовленостей. Якщо необхідна дезінфекція та дезінсекція тарганів у Львові, то варто звернутися саме до нас. За телефонами, вказаними на сайті, ви завжди можете отримати професійну консультацію. Наші фахівці підкажуть вам, як позбавитися від тарганів в будинку або квартирі, застосовуючи найкращі сучасні препарати.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн