Знищення мурашок у Львові

Мурахи відносяться до шкідників, яких важко вивести із-за їх невеликих розмірів і багатьох варіантів для укриття. Через своїх, по істині, мікроскопічних розмірів, мурахи проникають в квартири через найдрібніші щілини і витяжки. Саме тому, якщо вони завелися у ваших сусідів, то вже через кілька днів їх навалі може піддатися і ваше житло.

Вартість знищення мурашок у Львові:

Тип приміщення   вартість
гуртожиток   350 грн
однокімнатна квартира   450 грн
двокімнатна квартира   500 грн
трьохкімнатная квартира   550 грн

Як знищити і позбутися мурашок в будинку швидко?

Як знищити мурах? Наша служба по знищенню мурах у Львові швидко і якісно допоможе позбутися мурашок в квартирі або будинку. У нас в команді тільки професіонали з величезним досвідом в боротьбі з мурахами і подібними до них шкідливими комахами.

Якщо ви помітили мурах в своєму будинку - потрібно негайно вживати заходів, інакше боротьба з мурахами може затягнутися на тривалий термін. Чим менше і молодше популяція, тим простіше вивести мурах в квартирі і тим менше коштів в результаті доведеться витратити для випровадження непроханих гостей.

Знищення мурашок в квартирі, будинку передбачає кілька етапів:

1) Підготовчий етап:
Перед початком робіт треба прибрати, заховати, упакувати будь-які продукти харчування. Потім винести їх з кімнати, в якій відбуватимуться роботи по дезінфекції мурах. Також від обробки треба захистити домашніх тварин і дітей. Під час проведення таких робіт, як знищення мурах в будинку або квартирі, не повинно бути нікого.

2) Етап обробки:
Засіб для боротьби з мурахами розводиться з водою в певних пропорціях і цим розчином обприскується приміщення і особливо місця, де домашні мурахи спостерігалися найбільше. Як відомо ці комахи пересуваються по намічених доріжках, а тому їх слід заздалегідь виявити і особливо ретельно обробити.

3) Етап збирання:
Коли закінчиться основний час, за який засіб повинен знищити мурашок, можна починати його прибрати. Через його хімічний склад і можливу ​​шкоду при зіткненні зі шкірою, усе прибирання треба робити тільки в гумових рукавичках і в попередньо провітреному приміщенні. Для початку можна змити засіб з місць, які мають контакт з їжею. У місцях, де активність комах була найбільшою, його змивати необов'язково. Засоб працюватиме ще пару тижнів. Таким чином, в вашу квартиру не потраплять нові мурахи.

Рекомендуємо довірити знищення домашніх мурах в квартирі та будинку професіоналам. Ми в найкоротші терміни приїдемо в будь-який район Львова і назавжди позбавимо ваш будинок від шкідників.

Замовити консультацію або виїзд майстера   Заявка онлайн